Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

WandaVision Serial Online.

Obecnie oglądających: 647
WandaVision

WandaVision

Jan. 15, 2021
Twoja ocena: 10
10 2 głosów
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 25, 2020

Twórca

Obsada

Elizabeth Olsen isWanda Maximoff / Scarlet Witch
Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Teyonah Parris isMonica Rambeau
Monica Rambeau
Kathryn Hahn isAgatha Harkness
Agatha Harkness
Randall Park isJimmy Woo
Jimmy Woo
Kat Dennings isDarcy Lewis
Darcy Lewis

Opis

Gdzie obejrzeć WandaVision serial online?

Serial WandaVision skupia się na dwóch postaciach z Uniwersum Marvela – Wandzie Maximoff oraz The Vision. Najpewniej będzie jednym z tych seriali, który nas przyjemnie zaskoczy. Już teraz widać, iż twórcy postanowili zabawić się nie tylko treścią, ale również formułą widowiska. Zapowiedź, że serial będzie w jakimś stopniu czerpał z formuły sitcomu, okazała się bardzo akuratna. Jakkolwiek widzowie oczekujący epickiego kina superbohaterskiego przeniesionego na mały ekran nie powinni się obawiać, że przez całe sześć odcinków będą słuchali śmiechów z puszki. Produkcja ma nie szczędzić widowiskowości, a jednocześnie ma być awangardowa i nieco dziwna.

Fabuła serialu:

Dla mnie największym pytaniem pozostaje czy Vision żyje, czy też jest wyłącznie manifestacją mocy Scarlet Witch. Widać, że bohater odgrywany przez Paula Bettany’ego jest w jakimś stopniu zagubiony w szaleństwie, które manifestuje jego ukochana. W końcu Vision zginął w “Avengers: Wojna bez granic”. To będzie masło maślane, ale rzeczywistość, w której żyje para, jest totalnie oderwana od rzeczywistości. Ich “idealne” życie na przedmieściach może być zupełnie nierealne. Ostatecznie może się okazać, że Wanda oszalała i jak nieraz to miało miejsce w komiksach, przeszła na ciemną stronę mocy lub przynajmniej stworzyła jakiegoś rodzaju alternatywny świat.

Potwierdzić mógłby to fakt, iż wpływ na fabułę miało wielkie wydarzenie, którym było komiksowe “House of M” oraz świetny komiks “Vision” Toma Kinga. Serial ma również zawierać elementy serii “Vision and the Scarlet Witch” Billa Mantlo i Ricka Leonardiego. Ponadto wydarzenia z serialu mają wiązać się z filmem “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, który wyreżyseruje Sam Raimi.

“House of M” to jedno z największych i najciekawszych wydarzeń ostatnich dekad w komiksach Marvela. Główna seria i wiele serii towarzyszących opowiadały o szaleństwie Scarlet Witch, która w następstwie traumy zamieniła rzeczywistość w utopijny świat. Nie wszystkim to było na rękę.

WandaVision

WandaVision
WandaVision
WandaVision
WandaVision
WandaVision
WandaVision
Oryginalny tytuł WandaVision
Data pierwszej emisji Jan. 15, 2021
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

183 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Will & Grace
Szkarłatny płatek i biały
Dominion
Lakers: Dynastia zwycięzców
Detektyw Monk
Tajemnica Amy
Chicago PD
Tenacious D
The Watch
Z Archiwum X
Zakładnicy – Hostages
Trzeci oficer
×