Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Wikingowie: Walhalla Serial Online.

Obecnie oglądających: 215
Wikingowie: Walhalla

Wikingowie: Walhalla

Feb. 25, 2022
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

3Sezon 3 May. 28, 2023
  • Niestety nie ma jeszcze odcinków tego sezonu
2Sezon 2 May. 28, 2023
  • Niestety nie ma jeszcze odcinków tego sezonu
1Sezon 1 Feb. 25, 2022

Twórca

Jeb Stuart
Twórca

Obsada

Sam Corlett isLeif Eriksson
Leif Eriksson
Frida Gustavsson isFreydis Eriksdotter
Freydis Eriksdotter
Leo Suter isHarald Sigurdsson
Harald Sigurdsson
Bradley Freegard isKing Canute
King Canute
Laura Berlin isEmma of Normandy
Emma of Normandy
David Oakes isEarl Godwin
Earl Godwin
Pollyanna McIntosh isQueen Ælfgifu
Queen Ælfgifu

Opis

Gdzie obejrzeć Wikingowie: Walhalla serial online?

Wikingowie: Walhalla: Kontynuacja serii Wikingów, której akcja rozgrywa się 100 lat później. Nowa saga rozpoczyna się 100 lat po zakończeniu wydarzeń z poprzedniego serialu. To fabularyzowana opowieść o dziejach najsłynniejszych wikingów w historii. Fabuła nowego serialu oryginalnego „Vikings: Valhalla” rozgrywa się na początku XI wieku i pokazuje historię najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Srogiego i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierać szlaki i walczyć o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie.

Opis serialu

Akcja serialu „Vikings: Valhalla” toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku, i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter). Gdy napięcie między wikingami i angielską rodziną królewską sięga krwawego zenitu, a sami wikingowie ścierają się między sobą z powodu sprzecznych wierzeń chrześcijańskich i pogańskich, ta trójka wyrusza w epicką podróż przez oceany i pola bitewne, od Kattegat do Anglii i dalej, aby walczyć o przetrwanie i chwałę.

Opis fabuły i postaci

Historia rozgrywa się na początku XI wieku i pokazuje historię najsłynniejszych wikingów swoich czasów, czyli Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Srogiego i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierać szlaki i toczyć boje o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie.
Sam Corlett jako Leif Erikson

Mieszkający na Grenlandii, wychowany na obrzeżach znanego świata, Leif pochodzi z silnie zżytej rodziny, przesiąkniętej starymi pogańskimi wierzeniami. Nieustraszony i niezwykle wytrzymały żeglarz, Leif, jest naszym dostępem do świata Wikingów, w którym zachodzą gwałtowne zmiany.

Friday Gustavsson jako Freydis Eriksdotter

Zaciekle pogańska, ognista i uparta, Freydis jest zagorzałą wyznawczynią „starych bogów”. Podobnie jak jej brat, Leif, przybywa do Kattegat jako outsiderka, ale staje się inspiracją dla tych, którzy przestrzegają starych zwyczajów.

Leo Suter jako Harald Srogi

Urodzony w szlacheckiej rodzinie wikingów, Harald jest jednym z ostatnich wojowników. Charyzmatyczny, ambitny i przystojny, jest w stanie zjednoczyć zarówno wyznawców Odyna, jak i chrześcijan.

Bradley Freegard jako Kanut Wielkie

Król Danii. Mądry, sprytny i bezwzględny wódz wikingów. Trzyma swoich przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej. Jego ambicje wpłyną na bieg historii w XI wieku i uczynią go kluczową postacią epoki wikingów.

Johannes Johanneson jako Olaf Haraldson

Olaf jest starszym przyrodnim bratem Haralda. Potężny fizycznie i ambitny, jest surowym i bezlitosnym wikingiem. Olaf jest „starotestamentowym” chrześcijaninem.

Laura Berlin jako Emma z Normandii

Młoda, ambitna Emma z Normandii pochodzi z normańskiego dworu i jest z krwi Wikingów. Politycznie obyta i jedna z najzamożniejszych kobiet w Europie.

David Oakes jako Earl Godwin

Ostatni ocalały. Główny doradca króla Anglii. Urodzony na politycznym marginesie, jego przebiegły charakter zaprowadzi go daleko.

Caroline Henderson jako Jarl Haakon

Wielka wojowniczka i tolerancyjna przywódczyni, Haakon rządzi Kattegatem pewną ręką. Choć jest poganką, udało jej się utrzymać Kattegat miastem otwartym na wszystkie wyznania w trudnych czasach. Będzie wpływową mentorką dla Freydis, którą będzie inspirować swą mądrością.

Pollyana McIntosh jako krolowa Elfgifu

Wyrachowana i ambitna, duńska królowa Ælfgifu ma do odegrania ważną rolę w politycznych zmaganiach o władzę toczących się w północnej Europie. Wykorzystuje swój urok i przebiegłość do wielkich celów, promując interesy swojej ojczyzny i próbując umocnić się w rosnącej strukturze władzy Kanuta.

Asbjørn Krogh Nissen jako Jarl Kåre

Bohater stanowi zagrożenie dla starych pogańskich zwyczajów.

Wikingowie: Walhalla

Wikingowie: Walhalla
Wikingowie: Walhalla
Wikingowie: Walhalla
Wikingowie: Walhalla
Oryginalny tytuł Vikings: Valhalla
Data pierwszej emisji Feb. 25, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

142 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Singardaan
Dziki Bill
Switched at Birth
Hello Mr. Gu
The Rain
Zagubieni w kosmosie
Zoey’s Extraordinary Playlist
Wentworth. Więzienie dla kobiet
Caprica
Magda M.
Monarch
Opowieści z Pętli
×