Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Wybrana – Chosen Serial Online.

Obecnie oglądających: 330
Wybrana – Chosen

Wybrana – Chosen

Jan. 27, 2022
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 27, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Wybrana – Chosen serial online?

Wybrana – Chosen: Emma zawsze czuła się inna niż pozostali mieszkańcy Middelbo, małego duńskiego miasteczka, o którym 17 lat temu usłyszał cały świat, gdy rzekomo spadł na nie meteoryt. Dziś Middelbo jest zupełnie innym miejscem niż kiedyś i nasuwa się pytanie: czy kiedykolwiek było tym, za co się podaje? Gdy Emma przypadkiem odkrywa, że cała historia z meteorytem to kłamstwo, na jaw wychodzi niebezpieczna i niewiarygodna prawda o tym sennym miasteczku – coś o wiele groźniejszego i nieprawdopodobnego niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. Czy 17 lat temu na miasteczko rzeczywiście spadł meteoryt? A może wydarzyło się coś bardziej niepokojącego? Świadoma nowych faktów Emma odkrywa, że jest zdana na siebie. Ani przyjaciele, ani społeczeństwo nie ruszą jej na ratunek w momencie, gdy najbardziej potrzebuje pomocy. Świat siedemnastolatki wywraca się do góry nogami, gdy wraz z przyjaciółmi odkrywa niepokojącą prawdę, kryjącą się w ich z pozoru spokojnym duńskim miasteczku.

Opis i obsada serialu

Ten serial to historia nastolatki o imieniu Emma, mieszkanki Middelbo, małego duńskiego miasteczka, która zawsze czuła się inna. Na miasteczko spadł rzekomo meteor. Po latach miasteczko bardzo się zmieniło, a Emma wkrótce odkrywa, że historia z meteorytem to kłamstwo. Wtedy na jaw wychodzi brzydka prawda o mieście, w którym skrywa się coś znacznie mroczniejszego.

W obsadzie w serialu Wybrana znaleźli się: Malaika Mosendane jako Emma, Andrea Heick Gadeberg jako Marie, Andreas Dittmer jako Frederik, Albert Rudbeck Lindhardt jako Mads. A także: Mohamed Djeziri, Anders Heinrichsen, Magnus Juhl Andersen, Line Kruse, Marie Louise Wille.
Twórcami serialu są Jannik Tai Mosholt oraz Christian Potalivo.

Recenzja serialu

nowy serial Netfliksa, za który odpowiadają Jannik Tai Mosholt i Christian Potalivo, czyli twórcy „The Rain„. Tym razem opowiadają oni historię małego duńskiego miasteczka, w którym grupka młodych ludzi próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczego uderzenia meteorytu, do jakiego doszło 17 lat wcześniej. W teorii mógłby to być zatem serial zapewniający rozrywkę na przyzwoitym poziomie wszystkim sierotom po „Dark” i wyczekującym na nowy sezon „Stranger Things„. Tyle teoria. W praktyce to serial napisany przez algorytm, i to taki niedopracowany. Jeśli czymś się wyróżnia, to jedynie w negatywnym sensie.
Za serialem nie stoi żadna mitologia czy szeroki świat, którymi mogliśmy cieszyć się podczas oglądania „Stranger Things” lub „Dark„. Co prawda Middelbo, czyli serialowe miasteczko, to jeden z naprawdę niewielu plusów „Wybranej”, ale większość czasu biegamy/jeździmy po nim bez sensu razem z bohaterami, nie mając szansy, by jego i jego mieszkańców poznać choć trochę lepiej. A przecież mówimy o miejscu, które otaczać ma wielka tajemnica.

Wybrana - Chosen

Wybrana – Chosen
Wybrana – Chosen
Wybrana – Chosen
Oryginalny tytuł Chosen
Oceny z TMDb 6.7 29 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 27, 2022
Data ostatniej emisji Jan. 27, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 41 minut

Komentarze

166 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Noce i dnie
Kto zabił Sarę?
Milczący świadek
Van Helsing
Katarzyna Wielka
Wikingowie: Walhalla
Ray Donovan
Wszystko dla pań – The Paradise
Telefonistki
Romulus
Sky Rojo
Degrassi
×