Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Wynonna Earp Serial Online.

Obecnie oglądających: 493
Wynonna Earp

Wynonna Earp

Apr. 01, 2016
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

4Sezon 4 Jul. 26, 2020
3Sezon 3 Jul. 20, 2018
2Sezon 2 Jun. 09, 2017
1Sezon 1 Apr. 01, 2016

Twórca

Obsada

Melanie Scrofano isWynonna Earp
Wynonna Earp
Tim Rozon isJohn Henry
John Henry "Doc" Holliday
Katherine Barrell isNicole Haught
Nicole Haught
Varun Saranga isJeremy Chetri
Jeremy Chetri

Opis

Gdzie obejrzeć Wynonna Earp serial online?

Serial Wynonna Earp skupia się na tytułowej bohaterce, wnuczce legendarnego Wyatta Earpa. Wynonna jest współczesnym rewolwerowcem z wyjątkowymi zdolnościami, której towarzyszy dysfunkcyjna grupa sojuszników. Ich celem jest polowanie na demony i inne nadnaturalne istoty. Po latach nieobecności, Wynonna Warp (Melanie Scrofano) powraca do rodzinnego miasteczka, aby wypełnić swoje przeznaczenie. Kobieta przejmuje spuściznę po swoim dziadku Wyatt Earpie, który był łowcą demonów. Wraz z młodszą siostrą Waverly (Dominique Provost-Chalkley), agentem Dollisem (Shamier Anderson) oraz nieśmiertelnym przyjacielem Docem (Tim Rozon) stara się zatrzymać bezwzględne istoty przed zniszczeniem świata.

Recenzja serialu:

Gdy Wynonna i Rosita docierają do tego miejsca, są otoczone przez wojownicze zakonnice z włóczniami, a matka przełożona każe im walczyć na śmierć i życie. Brzmi absurdalnie i takie też jest, a tłumaczenie, że bogobojne kobiety są opanowane przez demona, niczego tu nie zmienia. Scena staje się kluczem do poczucia całego klimatu tego czasem specyficznego serialu oraz ma integralne znaczenie fabularne. Pogodzenie się Wynonny z jej magicznym pistoletem przychodzi w odpowiednim momencie i niesie ze sobą solidny ładunek emocjonalny.

Cała sytuacja z utopieniem Nicole staje się również dziwaczna i na swój sposób emocjonująca. Haught jako duch ratujący Waverly przed atakiem zabójcy to coś nowego w Wynonnie Earp. Jednak cała kwestia z żabami i zabawnym całowaniem oraz walka o to, by uratować Nicole to motywy przednio wykorzystane i potrafią zaangażować w historię. W końcu prostymi środkami udaje się budować walory rozrywkowe: mamy humor, emocje i swoiste niespodzianki. Choćby starcie Waverly z panią Clanton, która w zaskakujący dla siebie sposób używa swoich mocy, by ją zabić. Jestem przekonany, że ten element nie pojawia się bez przyczyny i jeszcze odegra rolę w tym sezonie.

Konflikt z Clantonami

Najważniejszą część odcinka jest jednak rozmowa Doca z szeryfem o zakończeniu konfliktu z Clantonami. Aż dziw bierze, że Holiday w tym aspekcie staje się najbardziej rozumnym i dojrzałym bohaterem, który znając całą historię konfliktu, wie, że trzeba go zakończyć w pokojowy sposób. Dlatego tym bardziej zaskakuje najważniejsza scena odcinka. Gdy Wynonna strzela szeryfowi w plecy w momencie, gdy Doc odnosi sukces, jest wręcz szokującym zabiegiem, choć zrozumiałym, biorąc pod uwagę kontekst rywalizacji. Jednocześnie też nie do końca to się zgrywa, bo tłumaczenia Wynonny są ciut naciągane. To jednak jest wątek na przyszłość, ponieważ w jednej chwili następuje destrukcja ważnej relacji Doca z Wynonną. Ich scena rozmowy na sam koniec i łzy panny Earp potrafią poruszyć i zmusić do przemyślenia oceny jej zachowania. Czy na pewno jej decyzja była usprawiedliwiona? Śmiem wątpić, ale mam nadzieję, że dalszy rozwój wątku nada temu głębszego znaczenia.

Wynonna Earp

Wynonna Earp
Wynonna Earp
Wynonna Earp
Wynonna Earp
Wynonna Earp
Wynonna Earp
Wynonna Earp
Wynonna Earp
Wynonna Earp
Wynonna Earp
Oryginalny tytuł Wynonna Earp
Oceny z TMDb 7.4 263 głosy
Data pierwszej emisji Apr. 01, 2016
Data ostatniej emisji Sep. 28, 2018
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 45 minut

Komentarze

303 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Z Nation
Undone
Dopasowani – The One
Równonoc – Equinox
Nemausus
Motherland: Fort Salem
Plemiona Europy – Tribes of Europa
Buffy: Postrach wampirów
WandaVision
Intelligence
Pod kopułą
List do króla
×