Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Young Rock

Young Rock

Feb. 16, 2021
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 01, 2021

Twórca

Obsada

Stacey Leilua isAta Johnson
Ata Johnson
Joseph Lee Anderson isRocky Johnson
Rocky Johnson
Ana Tuisila isLia Maivia
Lia Maivia

Opis

Gdzie obejrzeć Young Rock serial online?

Young Rock to 11-odcinkowy serial, który jest inspirowany życiorysem Dwayne’a Johnsona. Dwayne Johnson noszący pseudonim The Rock to obecnie jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Dla NBC powstaje właśnie serial Young Rock, który skupia się na czasach jego młodości. Sam aktor w mediach społecznościowych opublikował zapowiedź produkcji, którą zobaczyć możecie poniżej.

Opis serialu:

Dwayne Johnson to amerykański sportowiec i aktor. Osiem razy zdobył mistrzostwo WWE, ale w Polsce jest bardziej znany ze swoich ról w filmach z serii „Szybcy i wściekli” i „Jumanji„. Czym jeszcze nas zaskoczy?

Okazuje się, że aktor, który jeszcze nie skończył 50 lat doczeka się serialu biograficzne opowiadającego o jego młodości! Całość ma być utrzymana w komediowym formacie. Sam Johnson zastrzega jednak, że „Young Rock” nie ma na celu wybielania jego życiorysu.

W serialu mają być pokazane różne zabawne i nieprawdopodobne przygody, które spotkały Johnsona w młodości. Nie zostaną jednak pominięte te epizody z jego życia, w których główny bohater wplątywał się w konflikty z prawem. Będzie również sporo wrestlingu i sportów walki.

Showrunnerami produkcji mają być Nahnatchka Khan i sam Dwayne Johnson. Aktor ma równie pojawiać się w każdym odcinku serialu, lecz póki co nie wiadomo, w jakiej roli zostanie obsadzony. Pierwszy sezon ma liczyć 11 odcinków. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Produkcja ta skupi się na tych latach aktora, kiedy swoje sukcesy osiągał nie na planie zdjęciowym, a na ringu jako wrestler. W 10 letniego Johnsona wciela się Adrian Groulx, Bradley Constant portetuje aktora w wieku 15 lat, a Uli Latukefu w wieku od 18 do 20 lat. Stacey Leilua wciela się w rolę matki Johnsona, Joseph Lee Anderson w jego ojca, a Ana Tuisila portretuje babcię Johnsona.

Young Rock serial online cda zalukaj za darmo

Oryginalny tytuł Young Rock
Data pierwszej emisji Feb. 16, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Garth Marenghi’s Darkplace
You’re the Worst
Big Mouth
Mały Grand Hotel
Księgarnia Black Books
The Falcon and the Winter Soldier
Glee
39 i pół
Przyjaciele
Cudowne lata
Rick i Morty
Baranek Shaun
×