Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Zoey’s Extraordinary Playlist

Zoey’s Extraordinary Playlist

Jan. 07, 2020
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Jan. 05, 2021
1Sezon 1 Jan. 07, 2020

Twórca

Obsada

Jane Levy isZoey Clarke
Zoey Clarke
Skylar Astin isMax Richman
Max Richman
Andrew Leeds isDavid Clarke
David Clarke
Alice Lee isEmily Kang
Emily Kang
Kapil Talwalkar isTobin Batra
Tobin Batra
Mary Steenburgen isMaggie Clarke
Maggie Clarke

Opis

Gdzie obejrzeć Zoey’s Extraordinary Playlist serial online?

Zoey’s Extraordinary Playlist: Młoda kobieta odkrywa, że ​​potrafi usłyszeć najgłębsze myśli ludzi wokół niej w postaci piosenek i numerów muzycznych.

Serial wychodzi od ciekawego konceptu, w którym główna bohaterka zyskuje moc słuchania cudzych myśli, ujawniających się jej poprzez śpiew i muzykę. Całość na papierze zyskuje jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że tytułowa Zoey jest bardzo poukładaną osobą, ceniącą sobie w życiu ład i porządek. Wyobraźcie sobie zatem sytuację, w której codzienność takiej osoby zmienia się nie do poznania, a z ulicy ciągle słuchać będzie dobrze znaną muzykę.

Pilot rzeczywiście intryguje tym pomysłem, bo taka forma, wykorzystująca musicalowe wstawki, pozwala na opowiadanie drobnych dramatów bohaterów w bardzo ciekawy sposób. Co prawda działa to dopiero w jednej z ostatnich scen z ojcem bohaterki, ale właśnie wtedy można też zobaczyć pełnię potencjału tego typu zabiegów.

Recenzja serialu:

Jane Levy w roli głównej nie prezentuje nic ponad swój poziom, ale też niespecjalnie musi. To wciąż przyzwoita gra, bo potrafi być jednocześnie sympatyczną bohaterką i świetnie oddać sceny wymagające nieco więcej łez. Bardzo dobrze prezentują się też wykonania Skylara Astina lub Alexa Newella, rzeczywiście zdarza się podczas seansu poruszać nogą w rytm muzyki. Dodatkowo w większości przypadków działa prezentowanie na ekranie wątków dramatycznych, choć też nie zawsze trafiono z doborem utworu lub momentem prezentowania musicalowych sekwencji.

Widzimy inspiracje takimi serialami jak Crazy Ex-Girlfriend, ale przynajmniej na razie nie ma tutaj zbyt wiele momentów, które sprawiałyby, że produkcja stałaby się czymś więcej, niż tylko ciekawym konceptem na papierze. Są interesujące wątki i dobrze wpleciona muzyka w formie myśli bohaterów, ale na razie chyba potrzeba kolejnych odcinków, wtedy będzie można sprawdzić, jak taka forma radzi sobie bez efektu świeżości.

Zoey's Extraordinary Playlist serial online cda zalukaj

Zoey’s Extraordinary Playlist
Zoey’s Extraordinary Playlist
Zoey’s Extraordinary Playlist
Zoey’s Extraordinary Playlist
Zoey’s Extraordinary Playlist
Zoey’s Extraordinary Playlist
Oryginalny tytuł Zoey's Extraordinary Playlist
Oceny z TMDb 8 55 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 07, 2020
Data ostatniej emisji Jan. 12, 2021
Sezony 2
Odcinki 16
Średnia Długość 43 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pierwsza miłość
Extant: Przetrwanie
Hela w opalach
Klondike
Orphan Black
Gumisie
Artyści
Love, Victor
Moonbase 8
Warrior Nun
Tutanchamon
Boża podszewka
×